BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

MyHeritage nupirko Geni

Virtualios genealogijos mėgėjams - Kalėdiniai pokyčiai.

Dviejų didelių svetainių susijungimas visiems vartotojams sukurs naujas giminės plėtimo galimybes ir didesnę paieškų erdvę.

MH + Geni

Užklausiau “Myheritage” atstovų ar tai tiesa, gavau nuorodą su paaiškinimais: “Yes, it’s true, Geni and MyHeritage have joined. I would recommend you directing your blog readers to our blog article about Geni and MyHeritage integration”.

…Mes nupirkome Geni.com tam, kad išplėsti naudotojų ir duomenų kiekį MyHeritage bazėje. Dvi svetainės veiks atskirai ir vartotojai nebus perkelti iš vienos svetainės į kitą. Vartotojai gaus daugiau atitikmenų ir turės daugiau duomenų ieškant per “SuperSearch” programą”.

Kaip bus išlaikomas vartotojo duomenų privatumas?

Bus peržiūrėta Geni.com privatumo politiką, todėl taps griežtesnė ir bus labiau suderinama su MyHeritage” privatumo politika. “
Plačiau apie pokyčius skaityti:

„MyHeritage“ pažangios „Record Matches“ ​​ir „Smart Matches“™ technologijos dabar yra prieinamos ir „Geni“!

Pridėkite spalvų į savo giminės istoriją su pirmąja ir vienintele pasaulyje “Record Matches“ paslauga automatiškai atrandančia istorinių laikraščių straipsnius apie žmones Jūsų giminės medyje.

„Smart Matching“™ automatiškai suranda atitikmenis Jūsų šeimos medžiui „MyHeritage“ šeimos medžiuose, todėl Jūs galite atrasti naujų protėvių ir giminaičių, užmegzti ryšį su kitais šeimos medžių savininkais ir susijungti su seniai prarastais giminaičiais. Su daugiau nei 1,2 milijardais profilių, 27 milijonuose „MyHeritage“ šeimos medžių visame pasaulyje.

Visiems Geni vartotojams reikia palinkėti sėkmės didelėje MyHeritage šeimoje.

Patiko (0)

Rodyk draugams

No comments yet. Be the first.

Rašyk komentarą